Про компанію

Згущене молоко – це молоко в його дуже смачному прояві!

2012р. для Городоцького молочно – консервного комбінату пройшов під знаком «Відродження і творення». Він увійшов до складу ТОВ «Мілк Ворд», що ознаменувало новий етап розвитку підприємства як технологічно так і з точки зору асортименту.

Молочно – консервний комбінат м. Городок, Хмельницької області побудований в 1957 році. Підприємство орієнтоване на виробництво молочних консервів в асортименті. Візитною карткою і гордістю комбінату є дуже смачне згущене молоко торгівельної марки «Городок молочний». Це знамените підприємство відоме по всій Україні, гордиться виробництвом високоякісного продукту.

Сьогодні ТОВ «Мілк Ворд» є одним з найбільших виробників молочних консервів на Україні. Компанія має обширну збутову географію. Продукція поставляється як на території України так і в країни ближнього і далекого зарубіжжя, зокрема до Америки, Канади, Ізраїлю, Молдови, Туркменістану, Узбекистан за допомогою власного торгового дому «Мілк – Маркет».

Товар проходить строгий контроль якості. Вся продукція сертифікована і відповідає Госту і ТУ.

Головним напрямком діяльності нашого підприємства є постійне і цілеспрямоване вдосконалення технологічних процесів. Саме це диктується сучасними умовами ринку і конкуренції. У цих умовах споживача необхідно забезпечувати всіляким асортиментом продукції, її високою якістю і прийнятним рівнем цін.

З 2014г. ТОВ «Мілк Ворд» почав випуск молочних консервів в новій упаковці – дой-пак. Дой-пак виготовлений з сучасних якісних матеріалів і забезпечений зручною кришкою і стійким дном. Ці особливості дозволяють багато разів відкривати і закривати упаковку, зберігаючи при цьому смакові якості продукції.

Наша продукція – це продукт, який знайомий багатьом з дитинства своїм насиченим солодким вершковим смаком, густою консистенцією і вишуканим ароматом.

Згущене молоко – прекрасне доповнення до десертів, млинців, випічки. Також прекрасна добавка до гарячих напоїв – чаю, кави, какао.

Згущене молоко – це один з самих впізнанних і улюблених продуктів нашого дитинства, смак якого нагадує нам прекрасний безтурботний час, коли ми були по справжньому щасливі.

Наше підприємство випускає свою продукцію під чотирма своїми торгівельними марками : «Городок Молочний», «Бахмачмолоко», «Умка», «Хлопчик» і під торгівельною маркою на умовах ліцензійної угоди «Маша і ведмідь».

Продукція на комбінаті виробляється з натурального коров’ячого молока, що поставляється з районів Хмельницької області.На підприємстві є своя власна атестована лабораторія – це дозволяє контролювати якість продукції на всіх стадіях виробництва.

Вся продукція ТОВ «Мілк Ворд» має сертифікати відповідності, відповідає всім стандартам якості і має високий споживчий попит.

Ми переконані, що хороший продукт потрібно робити з відкритою душею і добрим серцем, тоді результат буде на високому рівні. Ми, по справжньому піклуємося про свого споживача і індивідуально підходимо до своїх клієнтів, що дозволяє нам знаходити найбільш прийнятні і взаємовигідні умови співпраці.

Цілі нашої компанії:

  • виробництво високоякісного згущенного молока, з використанням сучасних технологій, що дозволяють знизити вартість і зберегти стабільно високу якість продукції.
  • реалізація продукції за оптимальною для споживача ціною.
  • постійне розширення ринку збуту як в Україні так і за її межами.

Прагнучи до досягнення намічених цілей, ми стабільно і упевнено завойовуємо лідерство на ринку і, найголовніше – набуваємо довіри споживачів.

Адже основна наша місія –

АБСОЛЮТНА СПОЖИВЧА ДОВІРА.

І лише в цьому випадку, ми можемо бути задоволені своєю роботою.